Kurumsal Cloud Server Altyapısı

Cloud Server alt yapımız Türkiye’nin en iyi alt yapısına sahiptir. Tüm veri işlem kurumsal ve yedekli sunuculardan oluşmaktadır. Yeni nesil işlemci ve yüksek işlemci hızı garanti altına alınmaktadır.

Tüm Cloud server verileri aktif – pasif yedekleme mekanizmasına sahiptir. %100 Kurumsal SSD SAN depolama altyapısıyla yüksek performans vermektedir. Bulut sunucunuzu Windows 2016 veya Linux işletim sistemleri yüksek performans için 64 bit kullanılmaktadır. İsterseniz Cloud Server’ ınızı 32 bit uygulamaları da kullanabilirsiniz.

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Her cloud sunucu kendisine dedike edilmiş anlık 100 mbit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Cloud server sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden en hızlı internet erişime sahip olur.

Yüksek Performanslı Donanımlar

Bulut altyapımız, müşterilerimizin bulut sunucularından en iyi performansı alabilmesi için en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır.

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Tüm sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye’nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Cloud hosting sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak.

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 2.400 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir odamız bulunmaktadır. Hekim Bilişim olarak toplam internet çıkış hızımız 4 x 10Gbps’dır.