Alpemix indir

Alpemix İndirmek için TIKLAYIN

Alpemix programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir uzaktan yardım ve erişim programıdır. Alpemix sayesinde tanıdığınız kişiler ile aynı bilgisayarda yan yana oturuyormuş gibi çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz Alpemix’i indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anydesk indir

Anydesk İndirmek için TIKLAYIN

Anydesk programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir uzaktan yardım ve erişim programıdır. Anydesk sayesinde tanıdığınız kişiler ile aynı bilgisayarda yan yana oturuyormuş gibi çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz Anydesk’i indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

teamviewer indir

Teamviewer İndirmek için TIKLAYIN

Teamviewer programı ücretsiz ve Türkçe olarak kullanabileceğiniz bir uzaktan yardım ve erişim programıdır. Teamviewer sayesinde tanıdığınız kişiler ile aynı bilgisayarda yan yana oturuyormuş gibi çalışma ortamınızı düzenleyebilirsiniz. Kurulum gerektirmeden çalıştırabileceğiniz Teamviewer’i indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.