Hekim Bilişim

Hekim Bilişim 2009 Yılında kuruldu. Müşteri odaklı yaklaşım ve teknolojik gelişmelerde öncülük etme misyonunu ilke edinerek alanında uzman ekibi ile teknik departmanında Sistem Uygulamaları, Network Uygulamaları, Sunucu ve Storage Uygulamaları, Sanallaştırma Projeleri, Disaster Recovery, Lisans Yönetim Uygulamaları, Yedekleme ve Monitoring, Bakım & Eğitim-Destek Hizmetleri sunarken; yazılım geliştirici ekibi ile farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte ve destek sağlamaktadır.

Misyon

Hekim Bilişim olarak kuruluşunuzdan bugüne müşterilerimizin iş süreçlerine, doğru çözümler ile en yüksek seviyede katkı sağlamayı misyon edinerek yürüdüğümüz bu yolda gerçekleştirdiğimiz projelerden elde ettiğimiz bilgi ve farklı sektör deneyimlerini siz değerli müşterilerimize aktarmanın ve işlerinizi geliştiren yeni çözümler üretmenin heyecanını yaşıyoruz.

Hekim Bilişim Toplantı

Şirketimiz sunduğu IT çözümleri ve yerli yazılımların beraberinde iş ortaklıkları kapsamında satış-destek ve eğitim hizmetlerini sağladığı diğer yazılımlar ile ulusal ve uluslararası alanlarda siz değerli müşterilerinin desteğini arkasına alarak en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün gelişim gösteriyor.

Kuruluşumuzun 10.Yılını Kutluyoruz

Kuruluşumuzun her gününde ilk günkü heyecan ile çalışırken 10. yılını geride bırakmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bugün ve gelecekte yolculuğumuza eşlik eden değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile güzel anılar biriktirerek yeni on yıllara ulaşmayı diliyor, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.